3'lü Bebeğim Zeka Kartları Seti
3'lü Bebeğim Zeka Kartları Seti

Mikado 3'lü Bebeğim Zeka Kartları Seti- İlk Kelimelerim, Bebeğimin İlk Kartları,Dokun Hisset Kartlarım

Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)

1-İlk Kelimelerim - Flash Kart

30 adet çift taraflı özel çizimlerden oluşan renkli kartlar ile bebeğiniz öğrenirken çok eğlenecek!

“İlk Kelimelerim Flash Kart” dünyanın en büyük kart üreticisi Usbourne Yayınevi tarafından pek çok pedagojik çalışma sonucu olarak hazırlanmıştır. Günlük hayatta karşılaştığı her şeyi öğrenmek çok kolay olacak. Çocuğunuz kartları elinden düşürmeyecek ve öğrenmenin tadını çıkaracak! 

2-Bebeğimin İlk Kartları - Flash Kart

16 adet çift taraflı siyah beyaz ve renkli çizimlerle bebeğinizin gelişimine uygun özel zeka kartları ile ilk aylardan bebeğinizin eğitimine destek olabilirsiniz.

“Bebeğimin İlk Kartları” dünyanın en büyük kart üreticisi Usbourne Yayınevi tarafından pek çok pedagojik çalışma sonucu olarak hazırlanmıştır. Siyah-beyaz ve renkli tarafları ile çocuğunuz eğlenceli bir oyunun içinde kendisini bulacak ve zihinsel, dil, duygusal-sosyal ve görsel gelişimine destek olacaktır.

3-Dokun Hisset Kartlarım - Flash Kart

12 adet özel olarak farklı dokuları deneyimlemek üzere tasarlanmış bu kartlar ile bebeğinizin duyusal gelişimine destek olabilirsiniz.

Çocuklar, farklı duyularını kullanarak öğrenir. Dokunma duyusunu geliştirmek için çocukların farklı dokuları deneyimlemesi gerekir. Bebekler ve çocukların duyusal algılarını geliştirmek amacıyla özel olarak tasarlanan Dokun-Hisset kartları, onların ilgisini oldukça çekecek!