Sıkça Sorulan Sorular


Nikâh Şekerlerinin teslim süresi nedir?


Nikâh Şekerlerimizde Magnet ve Kitap Ayraçlarımızın tahmini teslim süresi 1 haftadır. Sabun, Lavanta Kesesi, mum ve yeni doğan ile doğum günü ürün çeşitlerimizin ortalama teslim süresi 15 gündür.


Nikâh Şekerleri nasıl hazırlanır?


Magnet ve Kitap Ayraçlarımızın temel görselleri standarttır. Çift isimleri ve tarih bilgisini ürünlere baskı yapmadan etiket ile hazırlamaktadır ve herhangi bir sayı sınırlaması mevcut değildir. İstediğiniz adet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sabun, Lavanta Kesesi, mum ve yeni doğan ile doğum günü ürün çeşitlerimizin minimum siparişi 50 adet üzerinden alınmaktadır.


Nikâh Şekerlerinin teslimatı ne şekilde olur?


Ürünlerinizi isteğinize göre vakfımızdan alabilir ya da belirttiğiniz adrese karşı ödemeli olarak kargo ile gönderim sağlayabiliriz. Kargo ücretini kargo firması kendisi belirlemekte olup fiyatlandırılmada Vakfımızın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir.


Nikâh Davetiyelerimizin teslim süresi nedir?


Nikâh davetiyelerimizin tahmini teslim süresi 15 gündür. Davetiyelerinizin gönderimlerini zarflarıyla birlikte yapılmaktadır. Fotoğraflarda görülen çiçekler ve ipler çekimde aksesuar olarak kullanılmıştır. Ürünlerimizin parçası değildir. Davetiyelerimizin temel görseller eşliğinde “ Beraberliğe adım attıkları bu çok özel günde mutluluklarını sizinle paylaşmayı diliyor” davet metni basılı olup bu alanda bir güncelleme gerçekleştirememekteyiz.


Nikâh Davetiyelerimizin teslimatı ne şekilde olur?


Ürünleriniz karşı ödemeli kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücretini kargo firması kendisi belirlemekte olup fiyatlandırılmada Vakfımızın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Diğer Ürünlerimizin Teslim süresi nedir ?


Ortalama 3-4 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR